Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija

Laipni lūdzam Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas mājas lapā!

Mūsu mājas lapā Jūs varēsiet gūt aktuālu informāciju par - komisijas sēdēm, sēžu materiāliem, sagatavotajiem lēmuma projektiem,  deputātu rotāciju, deputātu ētikas jautājumiem, Saeimā saņemtajiem iesniegumiem un citiem svarīgākajiem jaunumiem.

A A

Rīgā

2013. gada 6.augustā


Lēmums

Par 11. Saeimas deputāta Nikolaja Kabanova Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpumu

 

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šā gada 24.jūlija sēdē ierosināja un savā 2013. gada 6.augusta sēdē izskatīja 11. Saeimas deputāta Nikolaja Kabanova Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpuma lietu.

Lietas izskatīšanas gaitā komisija izvērtēja 11. Saeimas deputāta Nikolaja Kabanova publikāciju laikrakstā „Vesti Segodņa” saistībā ar XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem, un uzklausīja Nikolaja Kabanova viedokli.

Komisija konstatēja, ka 11. Saeimas deputāts Nikolajs Kabanovs, izteicoties laikrakstā „Vesti Segodņa” par XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem, ir pārkāpis Saeimas deputātu ētikas kodeksa 7. pantu.

Pamatojoties uz Saeimas Kārtības ruļļa 179. pantu, komisija nolemj:

Izteikt 11. Saeimas deputātam Nikolajam Kabanovam rakstveida brīdinājumu, paziņot par to Saeimas sēdē un publicēt komisijas lēmumu laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

 

 

Mandātu, ētikas un iesniegumu

komisijas priekšsēdētājs

 

V.Orlovs

 

 

 

Osiniagova 6708 7418