Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija

Laipni lūdzam Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas mājas lapā!

Mūsu mājas lapā Jūs varēsiet gūt aktuālu informāciju par - komisijas sēdēm, sēžu materiāliem, sagatavotajiem lēmuma projektiem,  deputātu rotāciju, deputātu ētikas jautājumiem, Saeimā saņemtajiem iesniegumiem un citiem svarīgākajiem jaunumiem.

A A

Ceturtdien, 17.jūnijā, Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze atklāja jaunizveidoto virtuālo ekskursiju pa Saeimas namu - 

http://www.saeima.lv/Informacija/Ekskursija/saeima.swf , kas no ceturtdienas internetā būs apskatāma ikvienam Saeimas mājaslapas apmeklētājam.

Virtuālās ekskursijas atklāšanas pasākumā piedalījās bērnu nometnes „Vasaras pārsteigumi” dalībnieki, Saeimas Prezidija locekļi un Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas deputāti.

Virtuālā ekskursija ikvienam interneta lietotājam dod iespēju

no savām mājām iepazīt Saeimas nama arhitektūru un interjeru – Saeimas sēžu zāli, amatpersonu darba telpas, reprezentācijas zāles un citas telpas, kurās norisinās parlamenta ikdienas darbs un tiek uzņemti ārvalstu viesi. Tā būs iespēja ielūkoties arī tajās telpās, kas ikdienas ekskursiju maršrutā nav iekļautas, piemēram, Saeimas priekšsēdētāja kabinets, Valsts prezidenta un Ministru prezidenta darba telpas. Tuvplānā varēs aplūkot arī parlamenta saņemtās dāvanas un mākslas priekšmetus, tai skaitā vērtīgāko no tiem - 18.gadsimta Ķīnas porcelāna vāzi, kas rotā Kamīnzāli.

Virtuālā ekskursija, kas izveidota Saeimas darbinieku spēkiem, piedāvās ne tikai telpu attēlus, bet arī aprakstus, kas stāsta par to vēsturi un funkcijām mūsdienās.