Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija

Laipni lūdzam Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas mājas lapā!

Mūsu mājas lapā Jūs varēsiet gūt aktuālu informāciju par - komisijas sēdēm, sēžu materiāliem, sagatavotajiem lēmuma projektiem,  deputātu rotāciju, deputātu ētikas jautājumiem, Saeimā saņemtajiem iesniegumiem un citiem svarīgākajiem jaunumiem.

A A

Komisija trešdien, 7.septembrī, izskatīja Riharda Melgaiļa iesniegumu par deputāta pilnvaru apstiprināšanu. Šeit

Tā kā Dainis Liepiņš ir uzskatāms par izslēgtu no Saeimas sastāva, pamatojoties uz Saeimas kārtības ruļļa 4.panta otro daļu, tad nākamajam deputāta kandidātam no partijas “Latvijas Reģionu Apvienība” saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā Rihardam Melgailim tika piedāvātas deputāta pilnvaras.  

Dainis Liepiņš Saeimā bija ievēlēts no partijas “Latvijas Reģionu Apvienība” saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā, un viņa pilnvaras Saeima apstiprināja 2014.gada 5.novembrī.

2015.gada 5.februārī Saeima, izvērtējusi Jelgavas tiesas 2015.gada 28.janvāra iesniegumu par nepieciešamību saņemt Saeimas piekrišanu tam, lai varētu turpināt iztiesāt kriminālprocesu, kurā apsūdzētais bija Saeimas deputāts Dainis Liepiņš, nolēma piekrist 12.Saeimas deputāta Daiņa Liepiņa krimināllietas turpmākai iztiesāšanai.