Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija

Laipni lūdzam Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas mājas lapā!

Mūsu mājas lapā Jūs varēsiet gūt aktuālu informāciju par - komisijas sēdēm, sēžu materiāliem, sagatavotajiem lēmuma projektiem,  deputātu rotāciju, deputātu ētikas jautājumiem, Saeimā saņemtajiem iesniegumiem un citiem svarīgākajiem jaunumiem.

A A

Komisija trešdien, 9.decembrī, atbalstīja izskatīšanai Saeimā virzīt lēmuma projektus par piekrišanu 12.Saeimas deputātu Arta Rasmaņa, Hosama Abu Meri un Riharda Eigima saukšanai pie administratīvās atbildības.

 

 

Deputātu A.Rasmani pie administratīvās atbildības lūdz saukt Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs par valsts amatpersonai noteikto komercdarbības ierobežojumu neievērošanu.

 

Tāpat komisija šodien nolēma piekrist Valsts policijas lūgumam saukt pie administratīvās atbildības deputātu H.A.Meri par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

 

Komisija arī piekrita deputāta R.Eigima saukšanai pie administratīvās atbildības, ko lūgusi Valsts policija par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu.

 

Plānots, ka Saeima par piekrišanu deputātu A.Rasmaņa, H.A.Meri un R.Eigima saukšanai pie administratīvās atbildības lems 17.decembrī, informē komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs.