Drukāt

Komisijas sastāvs 13.Saeimā

Janīna Kursīte-Pakule
Priekšsēdētāja

Vitālijs Orlovs
Priekšsēdētājas
biedrs

Aldis Adamovičs
Sekretārs

Aldis Blumbergs

Ilmārs Dūrītis

Raivis Dzintars

Janīna Jalinska

Artuss Kaimiņš

Linda Ozola

Ainārs Latkovskis

Artūrs Rubiks

 

Andris Skride

Jānis Vucāns

Normunds Žunna

 

Komisijas sastāvs 12.Saeimā

Vitālijs Orlovs
Priekšsēdētājs

Janīna Kursīte-Pakule
Priekšsēdētāja biedre

Ainārs Latkovskis
Sekretārs

Aldis Adamovičs

Inga Bite

Raivis Dzintars

Rihards Melngailis

 

Andris Siliņš

Zenta Tretjaka

Jānis Vucāns

 


Komisijas priekšsēdētājs 12. Saeimā

Vitālijs Orlovs

Komisijas priekšsēdētājs 11. Saeimā

Vitālijs Orlovs
18.10.2011. -
04.11.2014.

Komisijas priekšsēdētājs 10. Saeimā

Vitālijs Orlovs
02.11.2010. - 17.10.2011.

Komisijas priekšsēdētāji 9. Saeimā

Vitālijs Orlovs
24.11.2009. - 02.11.2010

Sergejs Dolgopolovs
07.11.2006.-16.07.2009.

 

Komisijas priekšsēdētāji 8. Saeimā

Ainars Baštiks
09.02.2004.-18.03.2004.

 

Ingrīda Labucka
19.11.2002.-05.02.2004.

Pāvels Maksimovs
22.04.2004.-06.11.2006.

Komisijas priekšsēdētājA 7. Saeimā

Vineta Muižniece
12.11.1998.-04.11.2002.

   

Komisijas priekšsēdētājs 6. Saeimā

Ilmārs Bišers
07.11.1995.-02.11.1998.

   

Komisijas priekšsēdētājS 5. Saeimā

Māris Budovskis
27.07.1993.-06.11.1995.