Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija

Laipni lūdzam Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas mājas lapā!

Mūsu mājas lapā Jūs varēsiet gūt aktuālu informāciju par - komisijas sēdēm, sēžu materiāliem, sagatavotajiem lēmuma projektiem,  deputātu rotāciju, deputātu ētikas jautājumiem, Saeimā saņemtajiem iesniegumiem un citiem svarīgākajiem jaunumiem.

A A

Komisijas priekšsēdētājs 11. Saeimā

Vitālijs Orlovs
18.10.2011. -
04.11.2014.

Komisijas priekšsēdētājs 10. Saeimā

Vitālijs Orlovs
02.11.2010. - 17.10.2011.

Komisijas priekšsēdētāji 9. Saeimā

Vitālijs Orlovs
24.11.2009. - 02.11.2010

Sergejs Dolgopolovs
07.11.2006.-16.07.2009.

 

Komisijas priekšsēdētāji 8. Saeimā

Ainars Baštiks
09.02.2004.-18.03.2004.

 

Ingrīda Labucka
19.11.2002.-05.02.2004.

Pāvels Maksimovs
22.04.2004.-06.11.2006.

Komisijas priekšsēdētājA 7. Saeimā

Vineta Muižniece
12.11.1998.-04.11.2002.

   

Komisijas priekšsēdētājs 6. Saeimā

Ilmārs Bišers
07.11.1995.-02.11.1998.

   

Komisijas priekšsēdētājS 5. Saeimā

Māris Budovskis
27.07.1993.-06.11.1995.